Nasz zespół

Colectus to zespół profesjonalistów ale przede wszystkim praktyków.
Przewaga zbudowana doświadczeniem - to nas wyróżnia.
Poznajmy się!
Colectus

Colectus

Nie lubimy się chwalić, ale jesteśmy dumni z naszego interdyscyplinarnego zespołu. Pozwól, że się przedstawimy.

Tworzymy zgrane grono specjalistów z różnych branż o najwyższych kwalifikacjach. Colectus to nie tylko managerowie o wieloletnich karierach w dużych korporacjach, ale także praktycy w bezpośredniej pracy z Tobą, Przedsiębiorcą. Posiadamy ogromne doświadczenie w prawie, ekonomii, finansowaniu MŚP, branży restrukturyzacyjnej. Wiedza zdobywana latami, praktyka w prowadzeniu własnych biznesów oraz pasja do autentycznego pomagania Przedsiębiorcom – to nas wyróżnia!

Połączenie naszych kompetencji, wiedzy i praktycznego doświadczenia pozwala na komfortową współpracę z każdą Firmą w potrzebie.
Colectus kolekcjonuje sukcesy swoich Klientów.

Poznaj nas!

Od 2011

Od 2011 pomagamy Przedsiębiorcom w zakresie finansowania, restrukturyzacji, mediacji i windykacji należności.

Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w obszarze finansów i bankowości - dzięki czemu jesteśmy skuteczni w doradztwie strategicznym MSP w tym renegocjacji wierzytelności.
Michał Zielke

Michał Zielke

Michał

Były dyrektor oddziału banku, dyrektor departamentu, szef pionu, członek zarządu oraz członek rady nadzorczej banku z ponad 20-letnim doświadczeniem w finansowaniu MŚP, w tym jako członek komitetów kredytowych. Posiada tytuł Master of Business Administration (MBA) przyznany przez Nottingham Trent University (Wielka Brytania). Absolwent studium podyplomowych na Politechnice Warszawskiej w zakresie wyceny nieruchomości oraz obecnie słuchacz studium prawa podatkowego na Uniwersytecie Warszawskim.

Od 2019 roku zajmuje się restrukturyzacją, początkowo klientów zarządzanego przez siebie funduszu pożyczkowego.  Posiada licencję kwalifikowanego doradcy restrukturyzacyjnego nr 1551, uprawniającą do prowadzenia postępowań restrukturyzacyjnych.

Wspólnik i prezes zarządu Colectus sp. z o.o.

Adam Kosecki

Adam Kosecki

Adam

Były analityk kredytowy z doświadczeniem w zakresie procesów, zajmujący się finansowaniem MŚP. Jest również samodzielnym przedsiębiorcą, prowadzącym z sukcesem firmę obsługującą duże podmioty gospodarcze. Wspólnik i prokurent Colectus sp. z o.o., odpowiadający za obsługę operacyjną postępowań restrukturyzacyjnych.

Renata Dunin

Renata

Renata ma ponad 25 letnie doświadczenie  w bankowości w dużych korporacjach (ING Bank Śląski oraz BNP Paribas Bank S.A ) i współpracy z pośrednikami kredytowymi. W Colectusie jest dobrym duchem, który dba współpracę z klientami i partnerami. Jest pierwszym kontaktem naszych klientów w ramach restrukturyzacji. W chwilach wolnych maluje ikony.

Hubert Czajowski

Hubert Czajowski

Hubert

20 lat doświadczenia biznesowego, począwszy od bankowości korporacyjnej, przez konsulting operacji kapitałowych, następnie własna działalność typu „marketing & trade”, potem marketing cyfrowy, obecnie pracuje jako konsultant i analityk biznesowy, obsługujący głównie procesy restrukturyzacyjne polskich przedsiębiorstw.

Konrad Nowak

Konrad Nowak

Konrad

Doradca restrukturyzacyjny, radca prawny – ekspert prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego, a także prawa finansowego, gospodarczego i procesowego.

W 2003 roku zdobył uprawnienia do wykonywania zawodu sędziego (aplikacja sądowa przy Sądzie Apelacyjnym w Rzeszowie), po zakończeniu pracy w sądzie praktykował jako adwokat i radca prawny w Warszawie. Posiada 15-letnie doświadczenie jako radca prawny i adwokat w kancelariach prawnych oraz 8 lat jako dyrektor departamentu prawnego jednego z polskich banków. Obecnie praktykuje jako doradca restrukturyzacyjny oraz jako radca prawny.

Absolwent Podyplomowych Studiów Finansów i Bankowości Szkoły Głównej Handlowej, Podyplomowych Studiów Psychologii Biznesu na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Jego pasją są motocykle i akwarystyka morska.